Stav


Doprava po celom svete
Zadarmo Vracia
Podpora 24/7

NOVKER NK5600 1310/1550nm 32/30 db SM Optické Vlákna OTDR Tester S VFL OPM Zdroj Svetla Funkcia

SKU: w335

NOVKER NK5600 1310/1550nm 32/30 db SM Optické Vlákna OTDR Tester S VFL OPM Zdroj Svetla Funkcia 5.00 5.00 1 Recenzie

€1 142.66 €571.33

Popis produktu
Štítky

fréza optický, cabl tester, ftth, sekáčik optický, optický prepínač, ako otdr, 50mw vfl, otdr sm 1310, otdr, optický merač.

NOVKER NK5600 1310/1550nm 32/30 db SM Optické Vlákna OTDR Tester

S VFL OPM Zdroj Svetla Functionn

Na NK5600 Optické Čas Domény Reflektometra je vysoko-performance, multi-funkčný test nástroj určený pre FTTx siete. Výrobok má maximálne rozlíšenie 0,05 m a má minimálny test oblasti 0,8 m. Tento produkt v sebe integruje OTDR/zdroj svetla, optické wattmetra a VFL funkcie v jednom tele. Používa dotyk a tlačidlo dual režimov prevádzky. Výrobok má bohaté externé rozhranie a môže byť ovládané diaľkovo cez Ethernetové rozhranie alebo cez dve rôzne rozhranie USB, externé U disku, tlačiarne, PC a dátovú komunikáciu. OTDR séria vreckové OTDR podporuje v priemere a v reálnom čase skúšky predstavovať kompaktná konštrukcia, vynikajúca stabilita, užívateľská prívetivosť a efektívnosť nákladov. Na klávesové skratky umožňujú pohodlné udalosti preskúmania a analýzy. Rôzne modely sú k dispozícii pre singlemode/multimode vlákna a LAN/WAN/FTTx aplikácie. S TraceManager softvéru, môžete si ich uložiť a prenášať údaje z testov OTDR na PC pre ďalšiu analýzu, výkazníctva a tlač. Operačný jazyk tejto OTDR je angličtina. Funkcie:

Menej ako 0,8 m krátkodobé udalosti mŕtve zóny, test vlákniny jumper ľahko;

Integrované 5.8-palcový farebný TFT LCD displej, tlačidlo/touch dual prevádzky.

Vstavaný stabilný zdroj svetla funkcia 1310/1550nm;

Vstavaný merač optického výkonu testovacej funkcie;

Vstavaný viditeľné červené vina miesto (VFL)

Má jedinečný výsledok testu self-diagnostika funkcie;

Nezávislé a pohodlné jedno-tlačidlo automatický režim prevádzky, v reálnom čase test funkcia tlačidiel;

Multi-wavelength synchronizácie testovacej funkcie;

S viacerými priebeh pozorovacie schopnosti;

Odkaz-band nedeštruktívne skúšanie (online test modul),

Komunikácia svetlo automatické funkcie monitorovania;

S testovacieho súboru bezdrôtový prenos funkciu;

Batéria nízkeho napätia, funkcie alarmu;

WinCE operačného systému Windows

Dynamický Rozsah

32/30 db

Škály Presnosť

± (1 m + vzorkovací interval + na 0,005% × vzdialenosť) (s výnimkou index lomu vloženie chyba)

Najvyššie škály rozlíšenie

0,05 m

Test rozsah

0.4, 0.8, 1.6, 3.2, 6.4, 16, 32, 64, 128, 256, 512km

Test Šírka Impulzu

5,10,30,100,275,500,1000,5000,10000,20000 ns

Strata prah

0.01 dB

Vzorky bodov

128k

Lineárnosť

0.05 dB/dB

Strata Rozlíšenie

0.001 dB

Priebeh kapacita

≥1000 kusov

Externé Rozhranie

USB, Min-USB, RJ-45

Optický výstup rozhranie

FC/SC/ST (vymeniteľná)

VFL

650nm±10nm, ≥5mW (typický)

Optické power meter

Vlnovej dĺžky/rozsah výkonu

1200nm na 1650nm, -50 až +26dBm

Stabilizovaný zdroj svetla funkcia 1310/1550nm

-5dBm, CW (270Hz, 1K270Hz, 2K270Hz)

Displej

5.7-palcový farebný TFT LCD dotykový displej

Batérie

7.4 v/6300mAh Lítiové Batérie, Podporuje Až 12 Hodín Nepretržitého Pracovného Času

Výkon

19V. 1.31 A

Adaptovať sa na prostredie

Pracovná teplota

-5 ~ +50 °C skladovacia teplota: -20 ~ +70 °C

Relatívna vlhkosť

0 až 95% bez kondenzácie

Veľkosť

215mm*150mm*70 mm

Hmotnosť (s batériou)

1,15 kg

Poznámka: Tento OTDR má 4 funkcie:OTDR , VFL, OPM, LS(Zdroj Svetla) ,nemá iné ďalšie funkcie, ako napríklad OFD ,Udalosti Mapu ,OLT (Optické Straty test), a tak ďalej


  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: AUA
  • Veľkosť: 55x43x32
  • Číslo Modelu: 32/30 db SM Optické Vlákna OTDR
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Položka Dĺžka: 1m

5.00

1 Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Súvisiace

OM3 Adaptér Optických Príruby Spojka Simplex SC Konektor Optického Vlákna

Funkcie: Presné mechanické rozmery Nízke vloženie straty ,vysoká strata návratu Vynikajúca kompatibilita Vynikajúce opakovateľnosť Vynikajúce Teplota stabilityenvironment Viac vhodné na inštaláciu v Súlade s

zľava

€7.40

Súvisiace

FSM-60S/60S optického vlákna fusion splicer vykonávať box

Fujikura FSM-60. ROKOCH fusion splicer Vykonávať Box Prosím, neváhajte nás kontaktovať na Skype: optoelecs alebo Whatsapp:0086-15858212695

zľava

€156.19 €149.94