Stav


Doprava po celom svete
Zadarmo Vracia
Podpora 24/7

Domáci ploché power interface adapter 2.5*0.7 samica na USB žena 5V hrubú čiaru 2A medi konverzie line

SKU: w30

Domáci ploché power interface adapter 2.5*0.7 samica na USB žena 5V hrubú čiaru 2A medi konverzie line 0 0 0 Recenzie

€4.11 €3.58

Popis produktu
Štítky

5v usb napájací kábel, dangler, rgb ovládací box ir diaľkové ovládanie led, m.2 usb, 300mbps adaptér, 5v konektor, m.2 pcie usb, esatap na sata, slúchadlá reproduktor jednotka, mllse ram.

Vysoká kvalita DC prevod line DC interface na prenos USB hlavičky

2.5*0.7 DC USB žena žena zase kolo

Čistý medený drôt

0.3 štvorcových nad 3A 2A

Pre domácich ploché (rozhranie pre 2.5*0.7 malé cyclostomes) previesť do USB portu, takže si môžete vybrať údaje plnenie linka, nabíjania a ďalšie rozhranie zariadenia nabíjačky

Celková dĺžka cca 15 cm


  • Produkty Stav: Skladom
  • Druh: Napájací Kábel
  • Názov Značky: MLLSE
  • Package: No

0

0 Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Súvisiace

SC/APC-SC/APC SIMPLEX 9/125 vlákniny patch kábel jumper kábel, Jeden režim APC kábel SC/APC 3M/5M/10M/15M/20M/30 M/50 M/80M/100M

Funkcie: Konektory: S C/APC-SC/APC Jadro: Single-Mode Vlákna Hustota: SIMPLEX Dĺžka: 3 M/5M/10M/15M/20M/30 M/50 M/80M/100M Priemer: 3 mm Aplikácia: Telekomunikačné Siete, Dátové Siete, CATV,

Počítač & Office

€4.10

Súvisiace

Onú exkluzivitu EPON 1,25 G GPON 2,5 G XPON(1.25 g/2,5 g)onú exkluzivitu s FTTH SIETE onú exkluzivitu wifi modem, 10/100/1000M, RJ45 PRE OLT prepínač

#detail_decorate_root .magic-0{border-bottom-style:solid;border-bottom-color:#53647a;font-family:Roboto;font-size:24px;color:#53647a;border-bottom-width:2px;padding-top:8px;padding-bottom:4px}#detail_decorate_root .magic-1{width:750px}#detail_decorate_root

Počítač & Office

€12.23 €9.42

Súvisiace

Zbrusu Nový Podsvietenie LED Pásy Pre LG 32LB563V 32LB563B 32LB563D 32LB563U 32LB563Z TV Opravy Podsvietenie LED Pásy, Tyče A B Pásy

Popis Produktu Nové originálne LED podsvietenie bar cena for1set=3 KS(B) 6LED 590mm Ako je vidieť na obrázkoch, všetky pásy sú vybavené s obojstranné pásky pripravené na lúpané a vložil priamo do vášho panel! Produkty

Počítač & Office

€12.25 €10.65